Team | MP | W | L | D | GF | GA | Pts |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Revolution 12G Yellow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Monterey Surf 12G White | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Valley Surf 12G Black | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Peninsula SC Thunder White 12G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
SVU Amo 12 Green | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Lincoln FC 12G Blue | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Santa Rosa Empire SC 12G Galaxy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pleasanton RAGE 12 Orange | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
EBUSC Bay Oaks 12G Blue | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wildcats | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hollister Tremors 2012G Team A Wolves | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
TPSC Sharks 2012 Girls | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Diablo Valley FC 12G NC East | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Castro Valley SC CVSC United Green 2012 G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
West Coast 2012 Windbreakers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12G Persisters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
FLS 12G Premier I | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Girls Unite 2012G Courage Purple | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Palo Alto SC 12G White | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
RP Wildcats | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Team | MP | W | L | D | GF | GA | Pts |
---|
Team | MP | W | L | D | GF | GA | Pts |
---|---|---|---|---|---|---|---|
EDHSC 12G Blue | 3 | 2 | 0 | 1 | 10 | 2 | 7 |
12G White | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 5 | 6 |
Blues 12G Navy | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 6 | 4 |
12G Persisters | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 13 | 0 |
Team | MP | W | L | D | GF | GA | Pts |
---|
Team | MP | W | L | D | GF | GA | Pts |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BUSC 2012G Black | 10 | 9 | 1 | 0 | 49 | 8 | 27 |
Hurricanes | 10 | 8 | 2 | 0 | 31 | 17 | 24 |
12G Persisters | 10 | 5 | 4 | 1 | 34 | 23 | 16 |
Natomas FA 12G Academy 2 | 10 | 3 | 7 | 0 | 18 | 35 | 9 |
Union FC 12G ADP | 10 | 2 | 6 | 2 | 14 | 36 | 8 |
2012G Elite 1 | 10 | 1 | 8 | 1 | 14 | 41 | 4 |
Team | MP | W | L | D | GF | GA | Pts |
---|
Team | MP | W | L | D | GF | GA | Pts |
---|
Team | MP | W | L | D | GF | GA | Pts |
---|
Team | MP | W | L | D | GF | GA | Pts |
---|
Team | MP | W | L | D | GF | GA | Pts |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Union FC 12G ADP | 8 | 8 | 0 | 0 | 43 | 8 | 24 |
2012G Blue | 8 | 6 | 1 | 1 | 34 | 7 | 19 |
12G Persisters | 8 | 5 | 3 | 0 | 35 | 22 | 15 |
Solano Surf 12G Blue | 8 | 4 | 3 | 1 | 33 | 17 | 13 |
Natomas FA 12G Academy 2 | 8 | 4 | 3 | 1 | 27 | 19 | 13 |
22 APSC Select 2012Girls | 8 | 3 | 4 | 1 | 27 | 18 | 10 |
Davis Legacy 12G White | 8 | 2 | 6 | 0 | 19 | 29 | 6 |
2012G Elite 2 | 8 | 2 | 6 | 0 | 14 | 55 | 6 |
Woodland SC 12G White | 8 | 0 | 8 | 0 | 0 | 57 | 0 |
Team | MP | W | L | D | GF | GA | Pts |
---|
Home | Away | Time & Location |
---|---|---|
Saturday, Aug 27 | ||
2
12G Persisters
|
7
2012G Blue
|
12:50 pm
Bahnfleth Park
Bronze - Region 6 West |
Saturday, Sep 10 | ||
2
2012G Elite 2
|
5
12G Persisters
|
10:30 am
Morse Park
Bronze - Region 6 West |
Saturday, Sep 17 | ||
3
Natomas FA 12G Academy 2
|
2
12G Persisters
|
11:30 am
Natomas Middle School
Bronze - Region 6 West |
Saturday, Oct 1 | ||
1
22 APSC Select 2012Girls
|
5
12G Persisters
|
08:30 am
Arden Middle School
Bronze - Region 6 West |
Saturday, Oct 8 | ||
6
12G Persisters
|
1
Solano Surf 12G Blue
|
01:00 pm
Bahnfleth Park
Bronze - Region 6 West |
Saturday, Oct 15 | ||
2
Davis Legacy 12G White
|
5
12G Persisters
|
08:00 am
Davis Legacy Soccer Complex
Bronze - Region 6 West |
Saturday, Oct 22 | ||
6
12G Persisters
|
0
Woodland SC 12G White
|
11:40 am
Bahnfleth Park
Bronze - Region 6 West |
Saturday, Nov 12 | ||
4
12G Persisters
|
6
Union FC 12G ADP
|
10:20 am
Bahnfleth Park
Bronze - Region 6 West |
Home | Away | Time & Location |
---|---|---|
Saturday, Aug 19 | ||
5
BUSC 2012G Black
|
1
12G Persisters
|
12:30 pm
DeGarmo Park
Bronze 1 - Region 6 West |
Saturday, Aug 26 | ||
1
12G Persisters
|
3
Hurricanes
|
11:40 am
Bahnfleth Park
Bronze 1 - Region 6 West |
Saturday, Sep 9 | ||
9
12G Persisters
|
0
2012G Elite 1
|
10:20 am
Bahnfleth Park
Bronze 1 - Region 6 West |
Saturday, Sep 16 | ||
1
Union FC 12G ADP
|
3
12G Persisters
|
12:40 pm
Larchmont Community Park
Bronze 1 - Region 6 West |
Saturday, Sep 30 | ||
0
Natomas FA 12G Academy 2
|
6
12G Persisters
|
09:00 am
Witter Ranch Park
Bronze 1 - Region 6 West |
Saturday, Oct 7 | ||
1
12G Persisters
|
6
BUSC 2012G Black
|
02:20 pm
Bahnfleth Park
Bronze 1 - Region 6 West |
Saturday, Oct 21 | ||
2
2012G Elite 1
|
3
12G Persisters
|
09:30 am
BSP - Franklin High Rd
Bronze 1 - Region 6 West |
Sunday, Oct 22 | ||
3
Hurricanes
|
2
12G Persisters
|
11:30 am
Lennox Park
Bronze 1 - Region 6 West |
Saturday, Nov 4 | ||
2
12G Persisters
|
2
Union FC 12G ADP
|
10:20 am
Bahnfleth Park
Bronze 1 - Region 6 West |
Saturday, Nov 11 | ||
6
12G Persisters
|
1
Natomas FA 12G Academy 2
|
10:20 am
Bahnfleth Park
Bronze 1 - Region 6 West |
Home | Away | Time & Location |
---|---|---|
Sunday, Aug 27 | ||
3
12G Persisters
|
5
Blues 12G Navy
|
03:40 pm
Bahnfleth Park
U12 Girls Silver |
Sunday, Sep 10 | ||
2
12G White
|
0
12G Persisters
|
03:00 pm
Granite Regional Park
U12 Girls Silver |
Sunday, Oct 1 | ||
6
EDHSC 12G Blue
|
0
12G Persisters
|
12:30 pm
CSD
U12 Girls Silver |